Autor Wątek: Skarga na admina Bogus421  (Przeczytany 2159 razy)

Firenze

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Skarga na admina Bogus421
« dnia: Marzec 10, 2013, 18:40:21 »
bogus zawsze przy wejściu pyta się czy ktoś potrzebuje pomocy admina. Mimo iż potrzebowałem pomocy admina on nie chciał mi pomóc.
Chodziło konkretnie o przesuniecie kolejki lub zniszczenie, co Lukas zrobił od razu jak go poprosiłem, bogus jednak nie chciał mi wcześniej pomóc. Ponad to nie chciał mi zdradzić powodu odmowy, zachowywał się bardzo chamsko i ignorował co do niego piszę. takie osoby na pewno nie dają pozytywnej opinii servera

hubibubi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na admina Bogus421
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2013, 20:07:58 »
Weś to pod uwage ze również administrator to również człowiek i mógł być w obecnym momencie Afk lub robił coś  innego  np. sprawa która dotyczy tylko administracji i nie mógł zdradzić co robił.



Pozdrawiam Hubibubi.

Firenze

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na admina Bogus421
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2013, 20:16:25 »
zajęty... nie powiedział mi że jest zajęty, pytał się czy ktoś potrzebuje pomocy... Czytaj uważnie dopiero potem odpisuj bezsensownie-.- tak człowiek ale podejmując się "pracy" admina zobowiązujesz się do pomagania/rozwiązywania problemów. Skoro mi odpisał znaczy że mi nie pomoże znaczy że nie był afk. Proszę o przeczytanie UWAŻNIE posta przed wypowiedzeniem się

Jordan36

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na admina Bogus421
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2020, 16:39:15 »
To, ze odpisał, to nie jest równoznaczne, ze faktycznie był afk. Mógł być bardzo zajęty lub coś w tym stylu. Każdy ma prawo do takich sytuacji, miej trochę wyrozumiałości, a nie sądzimy biedaka na forum. :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
gangpod wrickenridge zupronum ppiz com